Neomounts Tv Set Acc Ceiling Mount 10-26 Fpma-C100White
Neomounts FPMA-C100WHITE Monitor/TV mount ceiling 10-30″ – h 79-129 cm. Maximum weight capacity: 12 kg, Minimum screen size: 25.4 cm (10″), Maximum screen size: 76.2 cm (30″), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 200 x 100 mm. Height adjustment range: 790 – 1290 mm, Tilt angle range: 0 – 180°, Swivel angle range: 0 – 180°, Angle of rotation: 360°. Product colour: White
Laos
Bränd:
Kirjeldus
Neomounts FPMA-C100WHITE has two pivot points and is suitable for screens up to 30″ (76 cm). The weight capacity of this product is 12 kg. The ceiling mount is suitable for screens that meetVESA hole pattern 75×75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.